ZÁPAS
03.10.18 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Alexander Boborykin | 6-2, 6-1 | Turkey F30 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Pablo Paz | Alexander Boborykin | |
1. podání % | 23/40 (58%) | 34/49 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/23 (96%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 60/89 (67%) | 29/89 (33%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Pablo Paz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Alexander Boborykin | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.06.96, 27 Let
20 868 $
03.06.96, 27 Let
20 868 $
Juan Pablo Paz vs. Alexander Boborykin - Vzájemné zápasy
03.10.18 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Alexander Boborykin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Turkey F30 | antuka |
Juan Pablo Paz form & Alexander Boborykin form
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Alexander Boborykin - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | - Alexander Boborykin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
30.07.21 1. kolo | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
08.12.18 čtvrtfinále | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.12.18 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | detail zápasu |