ZÁPAS
04.07.19 | 2. kolo | Juan Pablo Ficovich | Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-0 | M25 Buenos | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Pablo Ficovich | Oscar Jose Gutierrez | |
1. podání % | 32/47 (68%) | 30/45 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/32 (72%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-15 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-3 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-3 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 30-0, 30-40 | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
2-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Juan Pablo Ficovich vs. Oscar Jose Gutierrez - Vzájemné zápasy
04.07.19 | 2. kolo | Juan Pablo Ficovich | Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M25 Buenos | antuka |
28.06.19 | čtvrtfinále | Juan Pablo Ficovich | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Curitiba | antuka |
22.06.17 | čtvrtfinále | Oscar Jose Gutierrez | Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
17.05.16 | 1. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
Juan Pablo Ficovich form & Oscar Jose Gutierrez form
Juan Pablo Ficovich - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Kozlov | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Oscar Jose Gutierrez - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |