ZÁPAS
25.10.16 | 1. kolo | Juan Martin Jalif | Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-1 | Argentina F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Martin Jalif | Juan Bautista Otegui | |
1. podání % | 30/48 (63%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/30 (80%) | 14/23 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/43 (58%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
17.01.99, 25 Let
17.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Juan Martin Jalif vs. Juan Bautista Otegui - Vzájemné zápasy
02.10.17 | 2. kolo kval. | Juan Bautista Otegui | Juan Martin Jalif | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Bolivia F3 | antuka |
25.10.16 | 1. kolo | Juan Martin Jalif | Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Argentina F11 | antuka |
Juan Martin Jalif form & Juan Bautista Otegui form
Juan Martin Jalif - poslední zápasy
Tunisia F23 - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Gianluca Acquaroli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Sergio Barranco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Santiago Besada | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Jocelyn Devilliers | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Kolchedantsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F1 - koberec | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Tiago Seweryniak | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Felipe Mantilla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Geronimo Espin Busleiman | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Christopher Von Kruger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bolivia F1 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Tomas Coronel | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F20 - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Miguel Semedo | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Matteo Vialmin | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F13 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Tommaso Metti | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F18 - antuka | ||||
08.05.17 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Ben Doghmani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Jeff Guerrero | - | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
26.10.16 2. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Juan Bautista Otegui - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |