ZÁPAS
09.08.19 | čtvrtfinále | Juan Manuel Cerundolo | Robin Thour | 6-3, 6-2 | M15 Ystad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Manuel Cerundolo | Robin Thour | |
1. podání % | 39/48 (81%) | 38/53 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/39 (74%) | 25/38 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/9 (78%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 24/53 (45%) | 12/48 (25%) |
Vyhrané body celkem | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Robin Thour | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Robin Thour | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-3 | Robin Thour | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-2 | Robin Thour | |
0-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 2-2 | |
3-2 | Robin Thour | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Robin Thour | |
0-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
27.11.94, 29 Let
27.11.94, 29 Let
Juan Manuel Cerundolo vs. Robin Thour - Vzájemné zápasy
09.08.19 | čtvrtfinále | Juan Manuel Cerundolo | Robin Thour | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Ystad | antuka |
Juan Manuel Cerundolo form & Robin Thour form
Juan Manuel Cerundolo - poslední zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - skreč | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - skreč | detail zápasu |
Robin Thour - poslední zápasy
M25 Ystad - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Erik Grevelius | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Isac Stroemberg | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Philipp Pavlenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Olle Noltorp | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-4, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Jonathan Backman | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andro Kranjcevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. James Frawley | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 3-2, Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Linus Frost | 7-65, Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Dzianis Zharyn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucas Renard | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jonathan Stenberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu |