USA
30.09.99, 24 Let
30.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kaya Arinc vs. Juan Manuel Cerundolo - Vzájemné zápasy
01.02.19 | 1. kolo | Juan Manuel Cerundolo | Kaya Arinc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Kaya Arinc form & Juan Manuel Cerundolo form
Kaya Arinc - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Juan Manuel Cerundolo - poslední zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - skreč | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - skreč | detail zápasu |