ZÁPAS
03.10.19 | 2. kolo | Juan Manuel Cerundolo | Jose Pereira | 4-6, 6-4, 6-2 | M15 Santiago | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Manuel Cerundolo | Jose Pereira | |
1. podání % | 82/104 (79%) | 52/78 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/82 (61%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 32/78 (41%) | 44/104 (42%) |
Vyhrané body celkem | 92/182 (51%) | 90/182 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Juan Manuel Cerundolo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-1 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, A-40 | ||
1-1 | Jose Pereira | |
0-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40, 40-40 | ||
3-3 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Jose Pereira | |
0-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 3-0 | |
4-0 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Jose Pereira | |
0-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Juan Manuel Cerundolo vs. Jose Pereira - Vzájemné zápasy
03.10.19 | 2. kolo | Juan Manuel Cerundolo | Jose Pereira | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Santiago | antuka |
Juan Manuel Cerundolo form & Jose Pereira form
Juan Manuel Cerundolo - poslední zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - skreč | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - skreč | detail zápasu |
Jose Pereira - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu |