ZÁPAS
26.07.18 | 2. kolo | Juan Ignacio Londero | Roberto Marcora | 3-6, 6-4, 6-2 | Tampere Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Ignacio Londero | Roberto Marcora | |
1. podání % | 51/85 (60%) | 55/84 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/51 (69%) | 41/55 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/34 (56%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/84 (38%) | 31/85 (36%) |
Vyhrané body celkem | 86/169 (51%) | 83/169 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 6 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Ignacio Londero | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-4 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Juan Ignacio Londero | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Ignacio Londero | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Juan Ignacio Londero | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
1-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Ignacio Londero | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Juan Ignacio Londero vs. Roberto Marcora - Vzájemné zápasy
26.07.18 | 2. kolo | Juan Ignacio Londero | Roberto Marcora | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Tampere Challenger | antuka |
06.11.17 | kvalifik. | Juan Ignacio Londero | Roberto Marcora | 6-4, 6-72, 7-65 | detail zápasu | Montevideo Challenger | antuka |
Juan Ignacio Londero form & Roberto Marcora form
Juan Ignacio Londero - poslední zápasy
Santa Cruz - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | - | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
02.07.23 finále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 7-610, 7-63 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Tigre 2 - antuka | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 4-3, - Juan Ignacio Londero - skreč | detail zápasu | |
Tigre 1 - antuka | ||||
06.01.23 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.22 kvalifik. | vs. Borna Gojo | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 0-1, - Juan Ignacio Londero - skreč | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
06.04.22 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
09.03.22 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
23.02.22 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Roberto Marcora - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý I. | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
06.08.22 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
30.07.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
29.06.22 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.10.21 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.21 kvalifik. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | detail zápasu |