ZÁPAS
22.05.18 | kvalifik. | Juan Bautista Otegui | Santiago Pedro Franchini | 6-0, 6-3 | Argentina F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
10.05.01, 22 Let
10.05.01, 22 Let
Juan Bautista Otegui vs. Santiago Pedro Franchini - Vzájemné zápasy
22.05.18 | kvalifik. | Juan Bautista Otegui | Santiago Pedro Franchini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Argentina F2 | antuka |
Juan Bautista Otegui form & Santiago Pedro Franchini form
Juan Bautista Otegui - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Santiago Pedro Franchini - poslední zápasy
M15 Lujan - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Emanuel Navarro | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Bruno Caula | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Santibanez | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Kim Johannes Niethammer | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 7-65, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
30.11.21 kvalifik. | vs. Alejo Vilaro | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mateo Labuckas | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Alan Postay | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Lacalle | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Crespo | 6-6, Juan Ignacio Crespo - skreč | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Manfredi | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alejo Vilaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Julian Gimenez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Facundo Gaspero | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Agustin Agosto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-5, - Santiago Pedro Franchini - skreč | detail zápasu |