ZÁPAS
04.12.17 | 2. kolo kval. | Juan Bautista Otegui | Javier Naser | 3-6, 6-3, 6-2 | Chile F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
03.12.96, 27 Let
03.12.96, 27 Let
Juan Bautista Otegui vs. Javier Naser - Vzájemné zápasy
04.12.17 | 2. kolo kval. | Juan Bautista Otegui | Javier Naser | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Chile F3 | antuka |
Juan Bautista Otegui form & Javier Naser form
Juan Bautista Otegui - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Javier Naser - poslední zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. William Grant | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Boruch Skierkier | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 7-62, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Pasquale De Giorgio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Marco Zotti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Simon Anthony Ivanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mouad Naoui | 6-3, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Harry Thursfield | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mauro De Maio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Vladimir Karusevich | 6-6, Vladimir Karusevich - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Davide Pontoglio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Joao Pedro Okano | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Murilo Lemos Franzoloso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bucaramanga - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Michel Vernier | 2-6, 2-6 | detail zápasu |