ZÁPAS
11.09.17 | 1. kolo kval. | Ju-Hae Moon | Phongsapak Kerdlaphee | 6-2, 6-1 | India F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kórea
31.05.88, 35 Let
16 054 $
31.05.88, 35 Let
16 054 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Thajsko
07.05.98, 25 Let
07.05.98, 25 Let
Ju-Hae Moon vs. Phongsapak Kerdlaphee - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 1. kolo kval. | Ju-Hae Moon | Phongsapak Kerdlaphee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | India F8 | tvrdý |
Ju-Hae Moon form & Phongsapak Kerdlaphee form
Ju-Hae Moon - poslední zápasy
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Jae Myeong Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 6-1, 4-6, 2-5, - Ju-Hae Moon - skreč | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Oh-Hee Kwon | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Yongjun Shim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
16.08.18 čtvrtfinále | vs. Jae Hwan Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo | vs. Geun Jun Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Hyeon Il Jung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 6-1, 2-1, Seounghun Lee - skreč | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Seung Heon Hong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Jae Hwan Kim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Ki Su Jung | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Dong-Hak Sin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F8 - tvrdý | ||||
13.09.17 2. kolo | vs. Jayesh Pungliya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 5-1, Yurii Dzhavakian - skreč | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. S.prithvi Sekhar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
India F7 - antuka | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Dhruv Sunish | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Tae-Woo Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guam F1 - tvrdý | ||||
23.06.17 čtvrtfinále | vs. Hiroyasu Ehara | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Phongsapak Kerdlaphee - poslední zápasy
M15 Chiang - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Thammarat Kamchai | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Wongwarun Wongcharoen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Noppadol Noikor | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Michael Mathayomchand | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Thanapet Chanta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Henrik Traskin | 3-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kunal Anand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Seunghun Shin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Dae-Hee Lee | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gareth Ong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, - Phongsapak Kerdlaphee - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Marut Klaoklang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Pattanapong Borisutpong | 7-66, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 6-71, 6-20, 7-64 | detail zápasu |