ZÁPAS
05.02.18 | kvalifik. | Jozef Kovalik | Oscar Otte | 6-3, 6-3 | Sofia | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jozef Kovalik | Oscar Otte | |
1. podání % | 27/53 (51%) | 34/57 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 23/34 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/57 (44%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkem | 60/110 (55%) | 50/110 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jozef Kovalik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jozef Kovalik | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jozef Kovalik | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jozef Kovalik | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jozef Kovalik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jozef Kovalik | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jozef Kovalik | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jozef Kovalik | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jozef Kovalik | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jozef Kovalik vs. Oscar Otte - Vzájemné zápasy
05.02.18 | kvalifik. | Jozef Kovalik | Oscar Otte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Sofia | tvrdý I. |
Jozef Kovalik form & Oscar Otte form
Jozef Kovalik - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 0-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefano Travaglia | 5-7, 6-3, 0-3, - Jozef Kovalik - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Richard Zusman | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 1-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-5, - Jozef Kovalik - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-74, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Pedro Cachin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-61, 7-67 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-63, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Oscar Otte - poslední zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |