ZÁPAS
17.06.19 | 1. kolo kval. | Joseph W. Van Meter | Hyeong Jin Cho | 6-2, 6-2 | M15 Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Joseph W. Van Meter | Hyeong Jin Cho | |
1. podání % | 29/43 (67%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/29 (76%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 20/40 (50%) | 11/43 (26%) |
Vyhrané body celkem | 52/83 (63%) | 31/83 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Hyeong Jin Cho | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joseph W. Van Meter | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Hyeong Jin Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joseph W. Van Meter | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Hyeong Jin Cho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joseph W. Van Meter | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Hyeong Jin Cho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joseph W. Van Meter | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Hyeong Jin Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joseph W. Van Meter | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Hyeong Jin Cho | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joseph W. Van Meter | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Hyeong Jin Cho | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joseph W. Van Meter | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Hyeong Jin Cho | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joseph W. Van Meter | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
USA
10.02.94, 30 Let
10.02.94, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
05.04.96, 28 Let
05.04.96, 28 Let
Joseph W. Van Meter vs. Hyeong Jin Cho - Vzájemné zápasy
17.06.19 | 1. kolo kval. | Joseph W. Van Meter | Hyeong Jin Cho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Gimcheon | tvrdý |
Joseph W. Van Meter form & Hyeong Jin Cho form
Joseph W. Van Meter - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Jody Maginley | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 2. kolo kval. | vs. Spencer Papa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.12.19 kvalifik. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.19 2. kolo kval. | vs. Jack Vance | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Luke Saville | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Casey Hoole | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Sam Hoskins | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Langford Hills | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Tyler Bowers | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Julian Gimenez | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Hugo Moura | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Dorado | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mousheg Hovhannisyan | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Agustin Maria Gascia | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Seob Kim | 4-0, Yu-Seob Kim - skreč | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyeong Jin Cho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Seongbin Sim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Jaewoo Kim | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Hyeong Jin Cho - poslední zápasy
M15 Anseong - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Young-Hoon Jeong | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Jae-Min Seol | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Byeonghun Kim | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Seungri Choi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Min Hyun Lee | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Jae Hwan Kim | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jaeheon Yoon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Hyun-Joon Kim | 6-1, 3-0, Hyun-Joon Kim - skreč | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Young Min Joo | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Byeonghun Kim | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Dong-Hak Sin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Chan-Yeong Oh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F8 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Sang-Oh Oh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Ilyoung Jeong | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Hyo Geun Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Young-Hoon Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sang Wook Jeon | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Scott Jones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Dong-Kyu Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Taisei Miyamoto | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Richard Yang | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Hogi Kang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. A-Ram Kim | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - tvrdý | ||||
14.04.16 2. kolo | vs. Marc Sieber | 1-6, 1-6 | detail zápasu |