ZÁPAS
10.06.17 | finále | Jose Statham | Finn Tearney | 4-6, 6-1, 6-1 | Thailand F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Statham | Finn Tearney | |
1. podání % | 51/75 (68%) | 50/84 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/51 (63%) | 29/50 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/24 (67%) | 13/34 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 42/84 (50%) | 27/75 (36%) |
Vyhrané body celkem | 90/159 (57%) | 69/159 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jose Statham vs. Finn Tearney - Vzájemné zápasy
10.06.17 | finále | Jose Statham | Finn Tearney | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Thailand F1 | tvrdý |
18.07.16 | kvalifik. | Jose Statham | Finn Tearney | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | Binghamton Challenger | tvrdý |
10.02.15 | 1. kolo | Jose Statham | Finn Tearney | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Launceston Challenger | tvrdý |
07.06.10 | 1. kolo | Jose Statham | Finn Tearney | 6-61, Finn Tearney - skreč | detail zápasu | Usa F13 | tvrdý |
03.03.08 | 2. kolo | Jose Statham | Finn Tearney | 6-1, 6-3 | detail zápasu | New Zeland | tvrdý |
Jose Statham form & Finn Tearney form
Jose Statham - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Finn Tearney - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
02.01.20 2. kolo | vs. George Stoupe | - Finn Tearney - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.12.19 1. kolo | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Portimao - tvrdý | ||||
16.03.19 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.19 čtvrtfinále | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.19 finále | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.19 čtvrtfinále | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
29.07.17 2. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gatineau Challenger - tvrdý | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
16.07.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | detail zápasu |