ZÁPAS
25.07.17 | 1. kolo | Jose Pereira | Fernando Yamacita | 6-3, 6-1 | Austria F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Pereira | Fernando Yamacita | |
1. podání % | 36/47 (77%) | 37/69 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/36 (67%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/69 (54%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jose Pereira vs. Fernando Yamacita - Vzájemné zápasy
12.09.18 | 2. kolo | Jose Pereira | Fernando Yamacita | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Bolivia F1 | antuka |
25.07.17 | 1. kolo | Jose Pereira | Fernando Yamacita | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Austria F4 | antuka |
Jose Pereira form & Fernando Yamacita form
Jose Pereira - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Fernando Yamacita - poslední zápasy
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu |