ZÁPAS
23.11.17 | 2. kolo | Jose Pereira | Augusto Laranja | 7-5, 6-1 | Brazil F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Pereira | Augusto Laranja | |
1. podání % | 41/65 (63%) | 31/56 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/41 (73%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/24 (42%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 30/56 (54%) | 25/65 (38%) |
Vyhrané body celkem | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jose Pereira vs. Augusto Laranja - Vzájemné zápasy
23.11.17 | 2. kolo | Jose Pereira | Augusto Laranja | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Brazil F3 | antuka |
17.08.15 | 2. kolo | Jose Pereira | Augusto Laranja | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Brazil F4 | tvrdý |
19.08.13 | 2. kolo | Jose Pereira | Augusto Laranja | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Brazil F6 | tvrdý |
05.09.11 | 1. kolo | Jose Pereira | Augusto Laranja | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Brazil F29 | antuka |
04.04.11 | 1. kolo | Jose Pereira | Augusto Laranja | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Recife Challenger | tvrdý |
23.11.09 | 1. kolo | Augusto Laranja | Jose Pereira | 2-6, 7-62, 5-0, Augusto Laranja - skreč | detail zápasu | Brazil F29 | antuka |
Jose Pereira form & Augusto Laranja form
Jose Pereira - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Augusto Laranja - poslední zápasy
Brazil F2 - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Rafael Matos | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F1 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Rafael Matos | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 kvalifik. | vs. Gustavo De Oliveira Cruz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asdrubal Gobernate | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Martin Cuevas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Marcos Castares | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Felipe Assuncao Garla | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Vinicius Ono | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Pruner Neto | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Asdrubal Gobernate | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Jose Pereira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Andre Luiz Cezar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Pedro Ferrari Maciel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
19.10.17 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.17 1. kolo | vs. Artur Kulibaba | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Mircea George Marin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-710, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexandros Dinopoulos | 6-2, 6-1 | detail zápasu |