ZÁPAS
29.07.19 | kvalifik. | Jose Joaquin Miranda Cisneros | Kevin Cheruiyot | 6-4, 6-1 | M15 Agadir | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
21.06.00, 23 Let
21.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Keňa
28.01.98, 26 Let
28.01.98, 26 Let
Jose Joaquin Miranda Cisneros vs. Kevin Cheruiyot - Vzájemné zápasy
29.07.19 | kvalifik. | Jose Joaquin Miranda Cisneros | Kevin Cheruiyot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Agadir | antuka |
Jose Joaquin Miranda Cisneros form & Kevin Cheruiyot form
Jose Joaquin Miranda Cisneros - poslední zápasy
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 0-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - skreč | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Perello Cabezas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Joaquin Ramos Membrives | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Jose-Manuel Goicoetxea-Fuster | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Joao Graca | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-0, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Heber Adonis | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 1-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Villena - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Ben Patael | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 2-6, 3-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - skreč | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Adrien Guye | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Evan Morgan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marco Zocastello | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 1-0, Francisco Cabral - skreč | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Milan Welte | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Dennis Uspensky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Tuur Heuvinck | 6-1, 7-64 | detail zápasu |
Kevin Cheruiyot - poslední zápasy
M25 Kigali - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Siphosothando Montsi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Volonski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
07.03.20 | vs. Gunawan Trismuwantara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Floris Podzimek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Jose Cossa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Taha Kapadia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 5-7, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aryan Goveas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Christian Paul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Quartey | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Jawad Belmahi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 7-5, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Dipanshu Garg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Ahmed Chaudary | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
28.09.18 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Beauregard Treyz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australia F5 - tvrdý | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Ahmed Chaudary | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |