ZÁPAS
04.06.18 | 2. kolo kval. | Jose Hernandez-Fernandez | Roberto Marcora | 7-66, 6-4 | Poznan Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Hernandez-Fernandez | Roberto Marcora | |
1. podání % | 62/88 (70%) | 40/71 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/62 (63%) | 27/40 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 31/71 (44%) | 37/88 (42%) |
Vyhrané body celkem | 82/159 (52%) | 77/159 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 3-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Roberto Marcora | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Hernandez-Fernandez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jose Hernandez-Fernandez vs. Roberto Marcora - Vzájemné zápasy
04.06.18 | 2. kolo kval. | Jose Hernandez-Fernandez | Roberto Marcora | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Poznan Challenger | antuka |
28.07.15 | 1. kolo | Jose Hernandez-Fernandez | Roberto Marcora | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Biella Challenger | antuka |
14.07.14 | čtvrtfinále | Roberto Marcora | Jose Hernandez-Fernandez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Italy F23 | antuka |
Jose Hernandez-Fernandez form & Roberto Marcora form
Jose Hernandez-Fernandez - poslední zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Hugo Dellien | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Evan Zhu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 5-7, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.19 2. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-74, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
26.09.19 3. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.19 | vs. Pablo Cuevas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.09.19 | vs. Martin Cuevas | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.19 semifinále | vs. Orlando Luz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 čtvrtfinále | vs. Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Alejandro Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
18.07.19 3. kolo | vs. Federico Gaio | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
10.07.19 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
07.07.19 finále | vs. Francesco Forti | 6-76, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.19 semifinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Roberto Marcora - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý I. | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
06.08.22 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
30.07.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
29.06.22 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.10.21 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.21 kvalifik. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | detail zápasu |