ZÁPAS
03.10.18 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Roman Boychuk | 6-2, 6-1 | Egypt F21 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Fco. Vidal Azorin | Roman Boychuk | |
1. podání % | 35/47 (74%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/35 (80%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 9/17 (53%) |
Vyhrané body z returnu | 26/53 (49%) | 12/47 (26%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-2 | |
0-0, 40-15 | ||
3-2 | Roman Boychuk | |
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-2 | |
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-0 | |
0-0, 40-40 | ||
5-0 | Roman Boychuk | |
0-0, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-1 | |
0-0, 0-40[BP], 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
05.01.96, 28 Let
05.01.96, 28 Let
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Roman Boychuk - Vzájemné zápasy
03.10.18 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Roman Boychuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Egypt F21 | tvrdý |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Roman Boychuk form
Jose Fco. Vidal Azorin - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.23 finále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.23 semifinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre 1 - antuka | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Roman Boychuk - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |