ZÁPAS
14.10.18 | 1. kolo kval. | Jose Daniel Bendeck | Clement Deleersnyder | 6-1, 6-2 | France F22 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Daniel Bendeck | Clement Deleersnyder | |
1. podání % | 26/41 (63%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/26 (88%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Daniel Bendeck | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Clement Deleersnyder | |
4-0 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Daniel Bendeck | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jose Daniel Bendeck | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jose Daniel Bendeck | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Clement Deleersnyder | |
Jose Daniel Bendeck | 3-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
4-2 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kolumbia
24.12.90, 33 Let
26 067 $
24.12.90, 33 Let
26 067 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
13.11.01, 22 Let
13.11.01, 22 Let
Jose Daniel Bendeck vs. Clement Deleersnyder - Vzájemné zápasy
14.10.18 | 1. kolo kval. | Jose Daniel Bendeck | Clement Deleersnyder | 6-1, 6-2 | detail zápasu | France F22 | tvrdý I. |
Jose Daniel Bendeck form & Clement Deleersnyder form
Jose Daniel Bendeck - poslední zápasy
M15 Guatemala - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cundinamarca - antuka | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Bruno Figlia | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 7-63, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Witten | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Tyler Mercier | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Felipe Santamaria | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.09.19 kvalifik. | vs. Pierce Brazil Rollins | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Pranav Kumar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Joao Hinsching | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 5-3, Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Cristobal Castro | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Segantini Bertoldo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 0-6, 0-3, - Jose Daniel Bendeck - skreč | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Ricardo Alban | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Agustin Maria Gascia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Lluc Serrat Vinolas | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Clement Deleersnyder - poslední zápasy
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Louis Van Herck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Giuliano Basile Lobartolo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 7-63, 3-0, Brian Bozemoj - skreč | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Thibault Baillargeat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Mai Gao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.21 2. kolo | vs. Omni Kumar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.21 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. John Sperle | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 0-5, - Clement Deleersnyder - skreč | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-2 | detail zápasu |