ZÁPAS
23.03.17 | 2. kolo | Jordi Samper-Montana | Greg Jones | 6-4, 6-4 | Australia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jordi Samper-Montana | Greg Jones | |
1. podání % | 40/60 (67%) | 29/58 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/40 (75%) | 22/29 (76%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 23/58 (40%) | 18/60 (30%) |
Vyhrané body celkem | 65/118 (55%) | 53/118 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 6 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jordi Samper-Montana vs. Greg Jones - Vzájemné zápasy
23.03.17 | 2. kolo | Jordi Samper-Montana | Greg Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Australia F3 | antuka |
Jordi Samper-Montana form & Greg Jones form
Jordi Samper-Montana - poslední zápasy
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 5-7, 6-2, 1-4, - Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 6-1, 1-0, Diego Barreto Sanchez - skreč | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
06.06.19 čtvrtfinále | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.19 2. kolo | vs. Len Schouten | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 4-6, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Rafael Matos | 1-6, 0-2, - Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
18.05.19 čtvrtfinále | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.19 čtvrtfinále | vs. Pol Toledo Bague | - | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
06.01.19 1. kolo | vs. Youssef Hossam | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
02.01.19 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
28.10.18 finále | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.18 semifinále | vs. Peter Heller | 2-0, Peter Heller - skreč | detail zápasu | |
26.10.18 čtvrtfinále | vs. Nik Razborsek | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.18 2. kolo | vs. Mike Urbanija | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Greg Jones - poslední zápasy
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Ward | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Gomez | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Stockton Challenger - tvrdý | ||||
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.17 2. kolo kval. | vs. Tim Smyczek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
21.09.17 1. kolo | vs. Conor Berg | 7-61, 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
USA F30 - tvrdý | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. John Lamble | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Australia F3 - antuka | ||||
23.03.17 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.17 1. kolo | vs. Michael Commings | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Australia F2 - antuka | ||||
17.03.17 čtvrtfinále | vs. Omar Jasika | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.17 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.17 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
04.02.17 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 4-6, 4-3, - Greg Jones - skreč | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Blake Mott | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.17 kvalifik. | vs. Jacob Grills | 7-68, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.17 1. kolo kval. | vs. Patrick Daciek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.17 2. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.17 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
04.11.16 čtvrtfinále | vs. Omar Jasika | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.16 2. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
01.11.16 1. kolo | vs. Darren K. Polkinghorne | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.16 kvalifik. | vs. Nathan Pasha | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
29.10.16 2. kolo kval. | vs. Dimitri Morogiannis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
26.10.16 1. kolo | vs. Matt Reid | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
17.10.16 kvalifik. | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.10.16 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 6-0, 6-73, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.16 1. kolo kval. | vs. Alexios Halebian | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
09.10.16 2. kolo kval. | vs. Hans Podlipnik-Castillo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |