ZÁPAS
05.05.14 | 2. kolo kval. | Jordi Mas De Ugarte | Tomas Builes | 3-6, 6-4, 6-0 | Spain F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
26.07.95, 28 Let
26.07.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kolumbia
14.12.93, 30 Let
14.12.93, 30 Let
Jordi Mas De Ugarte vs. Tomas Builes - Vzájemné zápasy
05.05.14 | 2. kolo kval. | Jordi Mas De Ugarte | Tomas Builes | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | Spain F8 | antuka |
Jordi Mas De Ugarte form & Tomas Builes form
Jordi Mas De Ugarte - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Teimuraz Gabashvili | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-2, 4-6, 20-18 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 4-6, 6-1, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 0-3, - Jordi Mas De Ugarte - skreč | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-4, - Jordi Mas De Ugarte - skreč | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Torres Munoz | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alex Martinez | 6-79, 4-6 | detail zápasu |
Tomas Builes - poslední zápasy
M25 Medellin - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Sergio Cuartas Estrada | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Esteban Sanchez Rojas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Colombia F8 - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colombia F7 - antuka | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Giorgio Portaluri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colombia F6 - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Alejandro Pena Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F29 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.16 | vs. Dro Dermegerdichian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
12.09.16 | vs. Lance Cohen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombia F2 - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 4-6, 0-2, - Tomas Builes - skreč | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Esteban Medina Arias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colombia F1 - tvrdý | ||||
13.06.16 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Manuel Montoya | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Mexico F2 - tvrdý | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Bruno Ortega Lorandi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Tyler Mercier | 3-0, Tyler Mercier - skreč | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Mexico F1 - tvrdý | ||||
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Kelvin Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
11.04.16 | vs. Thomas Christopher Eckert | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.16 2. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Jordi Blanchar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Charly Zick | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F9 - antuka | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Alberto Sibona | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
29.02.16 2. kolo kval. | vs. Demian Raab | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Carlos Chamas | 0-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F6 - antuka | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - antuka | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Leandro Serrano Sanz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 2-6 | detail zápasu |