ZÁPAS
13.08.19 | 1. kolo | Jonathan Mridha | David Pichler | 2-6, 7-66, 6-4 | M25+H Bydgoszcz | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jonathan Mridha | David Pichler | |
1. podání % | 66/102 (65%) | 53/113 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/66 (65%) | 35/53 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/36 (53%) | 36/60 (60%) |
Vyhrané break-bally | 2/12 (17%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 42/113 (37%) | 40/102 (39%) |
Vyhrané body celkem | 104/215 (48%) | 111/215 (52%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Jonathan Mridha | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | David Pichler | |
0-0, 15-15 | ||
Jonathan Mridha | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-3 | David Pichler | |
0-0 | ||
Jonathan Mridha | 2-3 | |
2-4 | David Pichler | |
Jonathan Mridha | 2-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jonathan Mridha | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jonathan Mridha | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jonathan Mridha | 3-2 | |
0-0, 0-30 | ||
3-3 | David Pichler | |
0-0 | ||
Jonathan Mridha | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | David Pichler | |
0-0 | ||
Jonathan Mridha | 5-4 | |
5-5 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Jonathan Mridha | 5-6 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Jonathan Mridha | 5-7 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jonathan Mridha vs. David Pichler - Vzájemné zápasy
13.08.22 | semifinále | David Pichler | Jonathan Mridha | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | M25 Ystad | antuka |
13.08.19 | 1. kolo | Jonathan Mridha | David Pichler | 2-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | M25+H Bydgoszcz | antuka |
Jonathan Mridha form & David Pichler form
Jonathan Mridha - poslední zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
David Pichler - poslední zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Pietro Marino | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu |