ZÁPAS
15.11.17 | 2. kolo | Jonathan Gray | Miliaan Niesten | 6-3, 6-2 | Vietnam F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jonathan Gray | Miliaan Niesten | |
1. podání % | 29/54 (54%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/29 (79%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 16/54 (30%) |
Vyhrané body celkem | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jonathan Gray vs. Miliaan Niesten - Vzájemné zápasy
15.11.17 | 2. kolo | Jonathan Gray | Miliaan Niesten | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Vietnam F2 | tvrdý |
Jonathan Gray form & Miliaan Niesten form
Jonathan Gray - poslední zápasy
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-4, 1-6, 0-1, - Jonathan Gray - skreč | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Mateo Berta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.11.21 semifinále | vs. Gianluca Acquaroli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-1, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Omar El-Moslemany | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Liam Broady | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Reese Stalder | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Govind Nanda | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andrew Watson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aaron Schmid | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 7-62, 6-2 | detail zápasu |
Miliaan Niesten - poslední zápasy
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Yannick Maden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Soon-Woo Kwon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Alex Bolt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bangalore Challenger - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Kaito Uesugi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | - Miliaan Niesten - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Yan Bai | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Chuhan Wang | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 kvalifik. | vs. Tung-Lin Wu | 6-74, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Scheveningen Challenger - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Bellier | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 0-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.18 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Donald Young | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Loughborough Challenger - tvrdý I. | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Mathieu Meyer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 2-6 | detail zápasu |