ZÁPAS
09.12.18 | 2. kolo kval. | Jonathan Binding | Simone Cacciapuoti | 6-2, 6-0 | Tunisia F44 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
13.03.93, 31 Let
16 173 $
13.03.93, 31 Let
16 173 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.08.00, 23 Let
27.08.00, 23 Let
Jonathan Binding vs. Simone Cacciapuoti - Vzájemné zápasy
09.12.18 | 2. kolo kval. | Jonathan Binding | Simone Cacciapuoti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F44 | tvrdý |
Jonathan Binding form & Simone Cacciapuoti form
Jonathan Binding - poslední zápasy
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Finn Murgett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anvit Bendre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.21 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Dalwinder Singh | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
03.11.20 kvalifik. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 7-61, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Uisung Park | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Evangelos Bogris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Felix Gill | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 1-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. James Story | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Simone Cacciapuoti - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Cortegiani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Salerno - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-0, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 1-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Menelaos Efstathiou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Igor Saveljic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mihailo Radosavljevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 3-6, 3-4, - Simone Cacciapuoti - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vescovi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detail zápasu |