ZÁPAS
09.01.17 | 1. kolo kval. | Johannes Ingildsen | Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | USA F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johannes Ingildsen vs. Luka Pavlovic - Vzájemné zápasy
09.01.17 | 1. kolo kval. | Johannes Ingildsen | Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | USA F3 | antuka |
Johannes Ingildsen form & Luka Pavlovic form
Johannes Ingildsen - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | - | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jack Molloy | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Joao Antonio | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Oliver Ojakaar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Luka Pavlovic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detail zápasu |