ZÁPAS
01.08.20 | 1. kolo | Johannes Haerteis | Hazem Naow | 6-4, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-1 | Hazem Naow | |
0-0 | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Johannes Haerteis | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Hazem Naow | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Johannes Haerteis | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-3 | Hazem Naow | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
5-4 | Hazem Naow | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-1 | Hazem Naow | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Johannes Haerteis | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Hazem Naow | |
0-0, 30-0 | ||
Johannes Haerteis | 2-2 | |
0-0, 15-15 | ||
2-3 | Hazem Naow | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Johannes Haerteis | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Hazem Naow | |
0-0, 30-0 | ||
Johannes Haerteis | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Hazem Naow | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johannes Haerteis vs. Hazem Naow - Vzájemné zápasy
01.08.20 | 1. kolo | Johannes Haerteis | Hazem Naow | 6-4, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Johannes Haerteis form & Hazem Naow form
Johannes Haerteis - poslední zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Hazem Naow - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Dario Huber | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 5-7, 1-2, - Hazem Naow - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-62, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Adrien Gobat | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oscar Otte | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 6-4, 4-3, Millen Hurrion - skreč | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Oleg Prihodko | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Alessandro Cortegiani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 6-2 | detail zápasu |