ZÁPAS
03.06.19 | 2. kolo | Johannes Haerteis | Arthur De Greef | 6-4, 6-4 | Prostejov Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Johannes Haerteis | Arthur De Greef | |
1. podání % | 60/88 (68%) | 32/67 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/60 (65%) | 26/32 (81%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/14 (7%) |
Vyhrané body z returnu | 27/67 (40%) | 35/88 (40%) |
Vyhrané body celkem | 80/155 (52%) | 75/155 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Johannes Haerteis | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johannes Haerteis vs. Arthur De Greef - Vzájemné zápasy
03.06.19 | 2. kolo | Johannes Haerteis | Arthur De Greef | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka |
Johannes Haerteis form & Arthur De Greef form
Johannes Haerteis - poslední zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |