ZÁPAS
05.04.10 | kvalifik. | Johannes Ager | Dayne Kelly | 6-2, 7-5 | Monza Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johannes Ager vs. Dayne Kelly - Vzájemné zápasy
05.04.10 | kvalifik. | Johannes Ager | Dayne Kelly | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Monza Challenger | antuka |
Johannes Ager form & Dayne Kelly form
Johannes Ager - poslední zápasy
Switzerland F2 - koberec | ||||
19.03.12 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.12 semifinále | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.12 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.03.12 čtvrtfinále | vs. Gero Kretschmer | 7-62, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
22.08.11 2. kolo | vs. Claude Benz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.11 čtvrtfinále | vs. Bastian Trinker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.11 semifinále | vs. Nils Langer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.11 1. kolo | vs. Florian Fallert | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.11 finále | vs. Dennis Bloemke | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Italy F5 - antuka | ||||
11.04.11 1. kolo | vs. John Millman | 6-4, 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
Switzerland F2 - koberec | ||||
21.03.11 semifinále | vs. Albano Olivetti | 7-5, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.11 1. kolo | vs. Claude Benz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.11 finále | vs. Fabrice Martin | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.11 2. kolo | vs. Sami Reinwein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.11 čtvrtfinále | vs. Rudy Coco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
01.11.10 2. kolo kval. | vs. Bastian Knittel | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.10 1. kolo kval. | vs. Till Guttenberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
08.09.10 1. kolo | vs. Andrey Kumantsov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
02.09.10 2. kolo | vs. Steve Darcis | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
31.08.10 1. kolo | vs. Diego Junqueira | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
30.08.10 2. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.10 kvalifik. | vs. Guillermo Duran | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
12.07.10 semifinále | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.07.10 1. kolo | vs. Michal Pazicky | 5-2, Michal Pazicky - skreč | detail zápasu | |
12.07.10 finále | vs. Norbert Gombos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.10 2. kolo | vs. Michal Konecny | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.10 čtvrtfinále | vs. Marcel Zimmermann | 6-2, 4-2, Marcel Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
05.07.10 čtvrtfinále | vs. Robin Roshardt | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.10 1. kolo | vs. Tihomir Grozdanov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.10 2. kolo | vs. Pascal Brunner | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Dayne Kelly - poslední zápasy
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.04.23 finále | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.23 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.04.23 čtvrtfinále | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
09.04.23 finále | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
08.04.23 semifinále | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.23 2. kolo | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |