ZÁPAS
26.06.17 | 2. kolo kval. | Johann Willems | Adrian Oetzbach | 4-6, 6-3, 6-4 | Germany F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johann Willems vs. Adrian Oetzbach - Vzájemné zápasy
26.06.17 | 2. kolo kval. | Johann Willems | Adrian Oetzbach | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Germany F5 | antuka |
Johann Willems form & Adrian Oetzbach form
Johann Willems - poslední zápasy
M15 Kamen - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Paras Dahiya | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 1-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Jeremy Schifris | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Philipp Davydenko | 0-4, - Johann Willems - skreč | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Matthias Haim | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-5, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Sebastiano Mahoro Zorzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Bruno Britez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Antonio Pruner Neto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Adrian Oetzbach - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |