ZÁPAS
12.04.16 | 1. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Joffrey De Schepper | 3-6, 6-4, 6-3 | Spain F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Johan Sebastien Tatlot | Joffrey De Schepper | |
1. podání % | 68/104 (65%) | 50/96 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 47/68 (69%) | 35/50 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/36 (39%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 39/96 (41%) | 43/104 (41%) |
Vyhrané body celkem | 100/200 (50%) | 100/200 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
16.09.91, 32 Let
33 190 $
16.09.91, 32 Let
33 190 $
Johan Sebastien Tatlot vs. Joffrey De Schepper - Vzájemné zápasy
12.04.16 | 1. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Joffrey De Schepper | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Spain F9 | antuka |
Johan Sebastien Tatlot form & Joffrey De Schepper form
Johan Sebastien Tatlot - poslední zápasy
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 4-6, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Evgeny Donskoy | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Christian Harrison | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.22 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-2, 6-74, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 5-7, 0-3, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Vincent Stouff | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Antoine Berger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.21 kvalifik. | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 1-1, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Joffrey De Schepper - poslední zápasy
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
11.03.20 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Maxime Hillhouse | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Laurent Rochette | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 7-67, 6-75, 11-9 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Paul Theate | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Alexandre Peyrot | 2-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Simon Reveniau | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Cazaban | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Quentin Halys | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Mesa Mei | 2-6, 6-0, 14-12 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Herve Antchandie | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Yannick Mertens | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Linus Frost | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Tobias Simon | 7-68, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Glenn Smits | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Louis Lechevretel | 6-3, 6-3 | detail zápasu |