ZÁPAS
05.07.17 | 2. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Antoine Walch | 6-4, 6-4 | France F14 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Johan Sebastien Tatlot | Antoine Walch | |
1. podání % | 44/63 (70%) | 36/68 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/44 (73%) | 23/36 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 28/68 (41%) | 21/63 (33%) |
Vyhrané body celkem | 70/131 (53%) | 61/131 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.10.93, 30 Let
11 872 $
29.10.93, 30 Let
11 872 $
Johan Sebastien Tatlot vs. Antoine Walch - Vzájemné zápasy
05.07.17 | 2. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Antoine Walch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | France F14 | antuka |
04.07.16 | 2. kolo kval. | Johan Sebastien Tatlot | Antoine Walch | 6-4, 6-1 | detail zápasu | France F13 | antuka |
Johan Sebastien Tatlot form & Antoine Walch form
Johan Sebastien Tatlot - poslední zápasy
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 4-6, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Evgeny Donskoy | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Christian Harrison | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.22 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-2, 6-74, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 5-7, 0-3, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Vincent Stouff | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Antoine Berger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.21 kvalifik. | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 1-1, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Antoine Walch - poslední zápasy
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | detail zápasu |