ZÁPAS
08.07.20 | 1. kolo | Johan Nikles | Antoine Bellier | 6-3, 7-5 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Johan Nikles | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Antoine Bellier | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Johan Nikles | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Antoine Bellier | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johan Nikles | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
3-2 | Antoine Bellier | |
0-0, 30-0 | ||
Johan Nikles | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Antoine Bellier | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Johan Nikles | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Antoine Bellier | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Johan Nikles | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Antoine Bellier | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Johan Nikles | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
3-1 | Antoine Bellier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Johan Nikles | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Antoine Bellier | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Johan Nikles | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
4-4 | Antoine Bellier | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Johan Nikles | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Antoine Bellier | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Johan Nikles | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johan Nikles vs. Antoine Bellier - Vzájemné zápasy
08.07.20 | 1. kolo | Johan Nikles | Antoine Bellier | 6-3, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
23.08.18 | 2. kolo | Johan Nikles | Antoine Bellier | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Switzerland F3 | antuka |
04.09.16 | finále | Johan Nikles | Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Switzerland F5 | antuka |
16.08.16 | 1. kolo | Antoine Bellier | Johan Nikles | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Switzerland F3 | antuka |
07.06.16 | 1. kolo | Johan Nikles | Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Romania F5 | antuka |
Johan Nikles form & Antoine Bellier form
Johan Nikles - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 3-0, Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, Fernando Cavallo - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Kokot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Fabien Salle | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 7-65, 4-6, - Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Gijon - tvrdý I. | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu |
Antoine Bellier - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu |