Brazília
16.09.95, 28 Let
12 053 $
16.09.95, 28 Let
12 053 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
09.03.90, 34 Let
19 444 $
09.03.90, 34 Let
19 444 $
Joao Walendowsky vs. Patrick Daciek - Vzájemné zápasy
23.02.15 | Joao Walendowsky | Patrick Daciek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | USA F9 | antuka | |
09.02.15 | Joao Walendowsky | Patrick Daciek | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | USA F7 | antuka |
Joao Walendowsky form & Patrick Daciek form
Joao Walendowsky - poslední zápasy
Sao Paulo - antuka | ||||
17.04.16 2. kolo kval. | vs. Andre Miele | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.16 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
USA F11 - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
USA F10 - tvrdý | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Brian Battistone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.16 kvalifik. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
USA F9 - antuka | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Martin Alund | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Stephen Miller | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.16 2. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.16 kvalifik. | vs. Hunter Callahan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.16 | vs. Zack J. Quigley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
USA F8 - antuka | ||||
24.02.16 1. kolo | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.16 | vs. Eric Ahren Moonga | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Cameron Silverman | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Mark Chepurnoy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.16 kvalifik. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
USA F7 - antuka | ||||
15.02.16 | vs. Rodrigo Castro Aravena | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Damon Gooch | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Brazil F9 - antuka | ||||
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Vinicius Ono | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.15 kvalifik. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Victor Castro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F8 - tvrdý | ||||
09.11.15 2. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo | vs. Alexandre Tsuchiya | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.15 kvalifik. | vs. Felipe Dias | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F7 - antuka | ||||
02.11.15 2. kolo kval. | vs. Lucca Takeda Baptista | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.15 kvalifik. | vs. Jose Roberto Gueiors Da Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.15 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brazil F6 - antuka | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu |
Patrick Daciek - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Carter Bradford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Hunter Reese | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Stefan Storch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Spencer Brachman | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Hunter Reese | 7-6, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Preston Touliatos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Perego | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Orlando - antuka | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alan Kohen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Andres Betancourt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Nick Hardt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.18 1. kolo | vs. Trent Bryde | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Maxime Lapraille | Maxime Lapraille - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Christopher Rosensteel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.18 | vs. Jonathan Baker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Rowland Phillips | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Ion Efrim | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 | vs. Andrea Caligiana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhe Zhou | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
27.10.18 | vs. Sean Presson | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ryan Goetz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.18 2. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.18 kvalifik. | vs. John Speicher | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Paul Midgley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
20.06.18 kvalifik. | vs. Karl Poling | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |