ZÁPAS
14.11.18 | 1. kolo | Jiri Jenicek | Petr Nouza | 2-1, - skreč | Czech Republic | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jiri Jenicek | Petr Nouza | |
1. podání % | 1/6 (17%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 1/1 (100%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/5 (60%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 7/14 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body celkem | 11/20 (55%) | 9/20 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jiri Jenicek | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiri Jenicek | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
- skreč |
Česká republika
14.12.99, 24 Let
12 655 $
14.12.99, 24 Let
12 655 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Jiri Jenicek vs. Petr Nouza - Vzájemné zápasy
14.11.18 | 1. kolo | Jiri Jenicek | Petr Nouza | 2-1, Petr Nouza - skreč | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Jiri Jenicek form & Petr Nouza form
Jiri Jenicek - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Petr Nouza - poslední zápasy
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detail zápasu |