ZÁPAS
26.08.19 | 2. kolo kval. | Jiri Barnat | Martin Dobry | 7-64, 6-3 | M15 Bratislava | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
21.08.00, 23 Let
21.08.00, 23 Let
Jiri Barnat vs. Martin Dobry - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Jiri Barnat | Martin Dobry | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M15 Bratislava | antuka |
Jiri Barnat form & Martin Dobry form
Jiri Barnat - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Martin Dobry - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 0-6, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Alex Ganchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Michal Mikula | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
09.07.20 1. kolo | vs. Tomas Liska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Dalibor Svrcina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Gregorio Lulli | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Sisolak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Ovcharov | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 1-6, 4-6 | detail zápasu |