ZÁPAS
06.05.19 | kvalifik. | Jim Walder | Simon Beaupain | 7-5, 6-1 | M15 Troisdorf | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
31.07.00, 23 Let
31.07.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Jim Walder vs. Simon Beaupain - Vzájemné zápasy
06.05.19 | kvalifik. | Jim Walder | Simon Beaupain | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Troisdorf | antuka |
Jim Walder form & Simon Beaupain form
Jim Walder - poslední zápasy
M15 Marbella - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.08.20 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Simon Beaupain - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Milos Karol | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fred Simonsson | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Petr Brunclik | 6-4, 7-611 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Romain Faucon | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Felix Corwin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ruben Hartig | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Marlon Vankan | 6-73, 1-6 | detail zápasu |