ZÁPAS
20.01.20 | 2. kolo kval. | Jim Walder | Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | M25 Nussloch | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Jim Walder | Karlo Cubelic | |
1. podání % | 42/72 (58%) | 39/63 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/42 (60%) | 25/39 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/30 (57%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 26/63 (41%) | 30/72 (42%) |
Vyhrané body celkem | 68/135 (50%) | 67/135 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jim Walder | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Karlo Cubelic | |
0-0 | ||
Jim Walder | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
2-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jim Walder | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jim Walder | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Jim Walder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Jim Walder | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Jim Walder | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Jim Walder | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Karlo Cubelic | |
0-0 | ||
2-6 |
3 | ||
Jim Walder | 0-0 | |
0-0, 1-0, 3-1, 4-1, 5-1, 8-2, 9-4, 9-5 | ||
10-5 |
Nemecko
31.07.00, 23 Let
31.07.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
13.01.98, 26 Let
17 445 $
13.01.98, 26 Let
17 445 $
Jim Walder vs. Karlo Cubelic - Vzájemné zápasy
20.01.20 | 2. kolo kval. | Jim Walder | Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | M25 Nussloch | koberec |
Jim Walder form & Karlo Cubelic form
Jim Walder - poslední zápasy
M15 Marbella - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.08.20 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Karlo Cubelic - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detail zápasu |