ZÁPAS
12.08.18 | 2. kolo kval. | Ji Sung Nam | Vasko Mladenov | 6-3, 6-3 | Gwangju Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ji Sung Nam | Vasko Mladenov | |
1. podání % | 41/59 (69%) | 29/60 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/41 (78%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/18 (39%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 31/60 (52%) | 20/59 (34%) |
Vyhrané body celkem | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ji Sung Nam | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ji Sung Nam | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ji Sung Nam | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ji Sung Nam | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ji Sung Nam | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ji Sung Nam | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ji Sung Nam | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ji Sung Nam | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ji Sung Nam | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ji Sung Nam vs. Vasko Mladenov - Vzájemné zápasy
12.08.18 | 2. kolo kval. | Ji Sung Nam | Vasko Mladenov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Gwangju Challenger | tvrdý |
Ji Sung Nam form & Vasko Mladenov form
Ji Sung Nam - poslední zápasy
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 6-79 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 7-611, 3-6 | detail zápasu |
Vasko Mladenov - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.04.19 čtvrtfinále | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - skreč | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | detail zápasu |