ZÁPAS
23.05.19 | 2. kolo | Ji Sung Nam | Ryota Tanuma | 7-67, 6-3 | M25 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ji Sung Nam | Ryota Tanuma | |
1. podání % | 46/67 (69%) | 51/82 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/46 (78%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 36/82 (44%) | 20/67 (30%) |
Vyhrané body celkem | 83/149 (56%) | 66/149 (44%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 9 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ji Sung Nam | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ji Sung Nam | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ji Sung Nam | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ji Sung Nam | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ji Sung Nam | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ji Sung Nam | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Ji Sung Nam | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ji Sung Nam | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ji Sung Nam | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ji Sung Nam | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ji Sung Nam | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ji Sung Nam vs. Ryota Tanuma - Vzájemné zápasy
23.05.19 | 2. kolo | Ji Sung Nam | Ryota Tanuma | 7-67, 6-3 | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
11.12.17 | 2. kolo kval. | Ji Sung Nam | Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Thailand F12 | tvrdý |
Ji Sung Nam form & Ryota Tanuma form
Ji Sung Nam - poslední zápasy
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 6-79 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 7-611, 3-6 | detail zápasu |
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |