ZÁPAS
30.04.19 | 1. kolo | Ji Sung Nam | Duckhee Lee | 7-5, 6-1 | Seoul Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ji Sung Nam | Duckhee Lee | |
1. podání % | 35/59 (59%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/35 (69%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/24 (50%) | 7/27 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 23/59 (39%) |
Vyhrané body celkem | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ji Sung Nam | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ji Sung Nam | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ji Sung Nam | 2-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ji Sung Nam | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ji Sung Nam | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ji Sung Nam | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ji Sung Nam | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ji Sung Nam | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ji Sung Nam | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ji Sung Nam vs. Duckhee Lee - Vzájemné zápasy
30.04.19 | 1. kolo | Ji Sung Nam | Duckhee Lee | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Seoul Challenger | tvrdý |
Ji Sung Nam form & Duckhee Lee form
Ji Sung Nam - poslední zápasy
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 6-79 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 7-611, 3-6 | detail zápasu |
Duckhee Lee - poslední zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detail zápasu |