ZÁPAS
10.02.20 | 1. kolo kval. | Jesse Witten | Simon Freund | 7-60, 6-4 | M25 Naples | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jesse Witten vs. Simon Freund - Vzájemné zápasy
10.02.20 | 1. kolo kval. | Jesse Witten | Simon Freund | 7-60, 6-4 | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
Jesse Witten form & Simon Freund form
Jesse Witten - poslední zápasy
M15 Weston - antuka | ||||
02.07.21 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.21 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Zane Khan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Chad Kissell | 6-3, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Chris Wettengel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, - Jesse Witten - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jose Olivares | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Martim Leote Prata | 6-4, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Bernard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Rodrigo Banzer | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Mikael Torpegaard | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
12.01.18 čtvrtfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.18 2. kolo | vs. Felipe Mantilla | 6-71, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Simon Freund - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | detail zápasu |