ZÁPAS
10.01.18 | 1. kolo | Jesse Witten | Alexander Knight | 6-4, 6-2 | USA F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jesse Witten | Alexander Knight | |
1. podání % | 27/49 (55%) | 38/62 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/62 (47%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
11.12.96, 27 Let
11.12.96, 27 Let
Jesse Witten vs. Alexander Knight - Vzájemné zápasy
10.01.18 | 1. kolo | Jesse Witten | Alexander Knight | 6-4, 6-2 | detail zápasu | USA F3 | antuka |
Jesse Witten form & Alexander Knight form
Jesse Witten - poslední zápasy
M15 Weston - antuka | ||||
02.07.21 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.21 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.21 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Zane Khan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Chad Kissell | 6-3, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Chris Wettengel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, - Jesse Witten - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jose Olivares | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Martim Leote Prata | 6-4, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Bernard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Rodrigo Banzer | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Mikael Torpegaard | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
12.01.18 čtvrtfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.18 2. kolo | vs. Felipe Mantilla | 6-71, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Alexander Knight - poslední zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Ryan Shane | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Justin Butsch | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 0-2, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Karl Poling | 1-5, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Alec Adamson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-1, 4-1, Alejandro Mendoza - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Zandrix Acob | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Trey Hilderbrand | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Orlando - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Sebastian Murillo | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Hashimoto | 6-74, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Rowland Phillips | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 4-6, 1-4, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Alejandro Arrambide Herrera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Chang | 3-6, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Takuto Niki | 4-6, 6-75 | detail zápasu |