ZÁPAS
23.01.18 | 1. kolo | Jeroen Vanneste | Hugo Daubias | 7-68, 6-1 | Spain F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jeroen Vanneste | Hugo Daubias | |
1. podání % | 37/60 (62%) | 42/75 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/37 (68%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/23 (57%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 37/75 (49%) | 22/60 (37%) |
Vyhrané body celkem | 75/135 (56%) | 60/135 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
02.05.96, 27 Let
02.05.96, 27 Let
Jeroen Vanneste vs. Hugo Daubias - Vzájemné zápasy
23.01.18 | 1. kolo | Jeroen Vanneste | Hugo Daubias | 7-68, 6-1 | detail zápasu | Spain F2 | antuka |
Jeroen Vanneste form & Hugo Daubias form
Jeroen Vanneste - poslední zápasy
M15 Metzingen - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Philipp Leithold | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.22 čtvrtfinále | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
27.08.21 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Alexander Erler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-79, 6-73 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-62, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 finále | vs. Sandro Ehrat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.21 semifinále | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.21 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Joel Link | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Hugo Daubias - poslední zápasy
Germany F13 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Tim Heger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
16.04.18 1. kolo | vs. Antoine Walch | 3-6, 0-5, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
Spain F2 - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Martim Leote Prata | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 6-1, 5-7, 5-1, Alberto Berbegal Moreno - skreč | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Amine Ahouda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Simohamed Hirs | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Marco Di Prima | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
France F21 - koberec | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 0-4, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
France F19 - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.17 1. kolo | vs. Amer Naow | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Morocco F3 - antuka | ||||
04.08.17 semifinále | vs. Jonathan Kanar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.17 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 7-65, Juan Manuel Benitez Chavarriaga - skreč | detail zápasu | |
02.08.17 2. kolo | vs. Yuri Syromolotov Netrebin | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Alex Knaff | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-72, 0-4, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo | vs. Mehdi Jdi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
France F16 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu |