Jeremy Beale/Thomas Fancutt vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas 07.03.2020

Jeremy Beale/Thomas Fancutt vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas 07.03.2020 - M25 Mildura - porovnání

ZÁPAS

07.03.20fináleJeremy Beale/Thomas Fancutt Brydan Klein/Scott Puodziunas 4-6, 7-66, 10-3 Australia M25 Mildura tráva

STATISTIKY ZÁPASU

10-3

Jeremy Beale
Austrália
04.10.94, 25 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Veľká Británia
31.12.89, 30 Let
183 cm
80 kg

Hraje pravou rukou



Brydan Klein
Thomas Fancutt
Austrália
25.02.95, 25 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Austrália
09.11.89, 30 Let




Scott Puodziunas
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jeremy Beale/Thomas Fancutt vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas - Vzájemné zápasy

07.03.20fináleJeremy Beale/Thomas FancuttBrydan Klein/Scott Puodziunas4-6, 7-66, 10-3 detail zápasuAustralia M25 Mildura tráva
01.10.18fináleJeremy Beale/Thomas FancuttBrydan Klein/Scott Puodziunas2-6, 6-4, 10-6 detail zápasuAustralia Australia F7 tvrdý
24.09.18fináleJeremy Beale/Thomas FancuttBrydan Klein/Scott Puodziunas7-64, 6-3 detail zápasuAustralia Australia F6 tvrdý

Jeremy Beale/Thomas Fancutt - poslední zápasy

Australia M25 Geelong - tráva
11.03.20
čtvrtfinále
vs. Adam Taylor/Jason Taylor- prohradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. James Ibrahim/William Ma7-66, 6-3 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
07.03.20
finále
vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas4-6, 7-66, 10-3 výhradetail zápasu
06.03.20
semifinále
vs. Adam Taylor/Jason Taylor6-73, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Rhett Purcell/Calum Puttergill6-3, 6-4 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Zac Osborne/Ashwin Ryan Sharma6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Canberra Challenger - tvrdý
03.11.18
finále
vs. Evan Hoyt/Tung-Lin Wu6-75, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
01.11.18
semifinále
vs. Max Purcell/Luke Saville6-2, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.18
čtvrtfinále
vs. Benjamin Lock/Jose Statham6-4, 4-6, 11-9 výhradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. James Frawley/Jacob Grills7-67, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Australia Australia F7 - tvrdý
01.10.18
semifinále
vs. Hiroyasu Ehara/Aoran Wang7-64, 7-5 výhradetail zápasu
01.10.18
finále
vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas2-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Matthew Christopher Romios/Lucas Vuradin4-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
01.10.18
čtvrtfinále
vs. Kazuki Nishiwaki/Issei Okamura7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Australia F6 - tvrdý
24.09.18
semifinále
vs. Issei Okamura/Lucas Vuradin6-3, 7-62 výhradetail zápasu
24.09.18
finále
vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas7-64, 6-3 výhradetail zápasu
24.09.18
1. kolo
vs. Jacob Grills/Vincent Stouff7-68, 6-1 výhradetail zápasu
24.09.18
čtvrtfinále
vs. Edward Bourchier/William Ma6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Australia Australia F5 - tvrdý
17.09.18
1. kolo
vs. David Barclay/William Ma6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Australia Australia F4 - antuka
26.03.18
1. kolo
vs. Joshua Charlton/Stefan Storch4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
26.03.18
čtvrtfinále
vs. Aaron Addison/Chanchin Sookton-Eng1-6, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
Australia Australia F3 - antuka
19.03.18
1. kolo
vs. Yu Hsiou Hsu/Matthew Christopher Romios6-4, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Australia Australia F2 - tráva
05.03.18
čtvrtfinále
vs. Adam Taylor/Jason Taylor6-1, 7-65 výhradetail zápasu
05.03.18
semifinále
vs. Gavin Van Peperzeel/Andrew Whittington1-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
05.03.18
finále
vs. Edward Bourchier/Harry Bourchier6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.18
1. kolo
vs. Dayne Kelly/Bradley Mousley6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Australia F1 - tráva
26.02.18
semifinále
vs. Edward Bourchier/Harry Bourchier6-3, 6-3 výhradetail zápasu
26.02.18
finále
vs. Dayne Kelly/Gavin Van Peperzeel6-3, 6-75, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. James Frawley/Omar Jasika6-4, 5-7, 13-11 výhradetail zápasu
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Adam Taylor/Jason Taylor6-4, 6-3 výhradetail zápasu

Brydan Klein/Scott Puodziunas - poslední zápasy

Australia M25 Geelong - tráva
12.03.20
semifinále
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-4, 7-62 výhradetail zápasu
11.03.20
čtvrtfinále
vs. Harry Bourchier/Chanchin Sookton-Eng7-65, 7-63 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Aaron Addison/Jake Delaney7-65, 7-5 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
07.03.20
finále
vs. Jeremy Beale/Thomas Fancutt6-4, 6-76, 3-10 prohradetail zápasu
06.03.20
semifinále
vs. Yu Hsiou Hsu/Matthew Christopher Romios6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Rio Noguchi/Naoki Tajima6-2, 7-65 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Jayden Court/Dane Sweeny6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
04.02.20
1. kolo
vs. Nathan Pasha/Max Jacob Schnur7-63, 6-75, 8-10 prohradetail zápasu
Australia Bendigo Challenger - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Nikola Cacic/Denys Molchanov6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Playford Challenger - tvrdý
01.11.19
semifinále
vs. Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen5-7, 4-6 prohradetail zápasu
31.10.19
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo2-6, 7-67, 10-7 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Jacob Grills/Aleksandar Vukic Jacob Grills/Aleksandar Vukic - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Australia Traralgon Challenger - tvrdý
27.10.19
finále
vs. Max Purcell/Luke Saville7-62, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
25.10.19
semifinále
vs. Thomas Fancutt/Bradley Mousley6-4, 6-4 výhradetail zápasu
24.10.19
čtvrtfinále
vs. Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana1-6, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Australia M25 Toowoomba - tvrdý
07.10.19
semifinále
vs. Alexis Musialek/Lucas Vuradin4-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
07.10.19
finále
vs. Yu Hsiou Hsu/Vladyslav Orlov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Chen Dong/Casey Hoole6-0, 6-1 výhradetail zápasu
07.10.19
čtvrtfinále
vs. Thomas Fancutt/Matthew Christopher Romios Thomas Fancutt/Matthew Christopher Romios - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Australia M25 Brisbane - tvrdý
30.09.19
čtvrtfinále
vs. Calum Puttergill/Brandon Walkin6-3, 6-76, 10-7 výhradetail zápasu
30.09.19
semifinále
vs. Francis Casey Alcantara/Harry Bourchier4-6, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
30.09.19
1. kolo
vs. Maverick Banes/Bradley Mousley6-3, 7-67 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
04.03.19
finále
vs. Calum Puttergill/Brandon Walkin6-74, 7-63, 16-18 prohradetail zápasu
04.03.19
čtvrtfinále
vs. Alec Adamson/Nick Chappell6-1, 7-69 výhradetail zápasu
04.03.19
semifinále
vs. Edward Bourchier/Harry Bourchier2-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
04.03.19
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo/Rio Noguchi6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Australia M25 Albury - tráva
25.02.19
čtvrtfinále
vs. Edward Bourchier/Harry Bourchier6-4, 6-4 výhradetail zápasu
25.02.19
semifinále
vs. Michael Look/Matthew Christopher Romios6-2, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
25.02.19
finále
vs. Arjun Kadhe/Jason Taylor4-6, 7-5, 11-9 výhradetail zápasu
<