ZÁPAS
15.11.19 | čtvrtfinále | Jay Clarke | Steven Diez | 6-4, 3-6, 7-63 | Pune Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jay Clarke | Steven Diez | |
1. podání % | 72/108 (67%) | 55/109 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/72 (69%) | 43/55 (78%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/36 (64%) | 27/54 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/10 (20%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 39/109 (36%) | 35/108 (32%) |
Vyhrané body celkem | 112/217 (52%) | 105/217 (48%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 8 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jay Clarke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jay Clarke | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Jay Clarke | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jay Clarke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jay Clarke | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jay Clarke | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Jay Clarke | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jay Clarke | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jay Clarke | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jay Clarke | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jay Clarke | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jay Clarke | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Steven Diez | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jay Clarke vs. Steven Diez - Vzájemné zápasy
15.11.19 | čtvrtfinále | Jay Clarke | Steven Diez | 6-4, 3-6, 7-63 | detail zápasu | Pune Challenger | tvrdý |
26.01.19 | semifinále | Steven Diez | Jay Clarke | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Burnie Challenger | tvrdý |
Jay Clarke form & Steven Diez form
Jay Clarke - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Matej Dodig | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 7-69, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 7-62, 3-0, Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 6-3, 1-4, - Jay Clarke - skreč | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Emilien Voisin | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Steven Diez - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu |