ZÁPAS
30.10.18 | 1. kolo | Javier Barranco Cosano | Manfred Fellin | 6-0, 6-2 | Turkey F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Javier Barranco Cosano | Manfred Fellin | |
1. podání % | 25/38 (66%) | 30/40 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/13 (77%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/40 (65%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Javier Barranco Cosano | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Javier Barranco Cosano | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Javier Barranco Cosano | 1-0 | |
Javier Barranco Cosano | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Manfred Fellin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
24.02.97, 27 Let
16 192 $
24.02.97, 27 Let
16 192 $
Javier Barranco Cosano vs. Manfred Fellin - Vzájemné zápasy
30.10.18 | 1. kolo | Javier Barranco Cosano | Manfred Fellin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Turkey F34 | antuka |
Javier Barranco Cosano form & Manfred Fellin form
Javier Barranco Cosano - poslední zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 7-62, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-0, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Dennis Novak | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Bautista Vilicich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Mikhail Kukushkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 7-64, 3-1, Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Manfred Fellin - poslední zápasy
M25 Caslano - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Jan Sebesta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.09.21 čtvrtfinále | vs. Ryota Tanuma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Villem Aadamsoo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Oskar Stumpf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Nicolas Agustin Lema | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 1-5, - Manfred Fellin - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-75, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Michael Clark | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 7-63, 2-0, Sherif Makhlouf - skreč | detail zápasu |