ZÁPAS
11.04.16 | kvalifik. | Jaume Pla Malfeito | Xavier Gabarro | 6-2, 7-65 | Spain F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.10.99, 24 Let
16.10.99, 24 Let
Jaume Pla Malfeito vs. Xavier Gabarro - Vzájemné zápasy
02.05.19 | 2. kolo | Jaume Pla Malfeito | Xavier Gabarro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Las | antuka |
11.04.16 | kvalifik. | Jaume Pla Malfeito | Xavier Gabarro | 6-2, 7-65 | detail zápasu | Spain F9 | antuka |
Jaume Pla Malfeito form & Xavier Gabarro form
Jaume Pla Malfeito - poslední zápasy
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
11.12.20 čtvrtfinále | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - skreč | detail zápasu | |
12.02.20 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.19 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Xavier Gabarro - poslední zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Robin Mick Bucher | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-75, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Guillem Puentes Gabriel | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Kirill Mishkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Martinez Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-77, 11-9 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ruben Serrano Madrid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sean Cuenin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 0-3 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu |