ZÁPAS
30.01.18 | 1. kolo | Jaume Antoni Munar Clar | Ricardo Ojeda Lara | 6-0, 4-6, 6-3 | Quimper Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jaume Antoni Munar Clar | Ricardo Ojeda Lara | |
1. podání % | 51/79 (65%) | 44/70 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/51 (76%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/70 (47%) | 26/79 (33%) |
Vyhrané body celkem | 86/149 (58%) | 63/149 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 12 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jaume Antoni Munar Clar vs. Ricardo Ojeda Lara - Vzájemné zápasy
30.01.18 | 1. kolo | Jaume Antoni Munar Clar | Ricardo Ojeda Lara | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
27.01.17 | semifinále | Ricardo Ojeda Lara | Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Spain F2 | antuka |
23.01.17 | finále | Jaume Antoni Munar Clar | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Spain F1 | antuka |
08.06.16 | 2. kolo | Ricardo Ojeda Lara | Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Spain F16 | antuka |
Jaume Antoni Munar Clar form & Ricardo Ojeda Lara form
Jaume Antoni Munar Clar - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Sebastian Baez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 3-6, 6-1, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Corentin Moutet | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Ben Shelton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Ricardo Ojeda Lara - poslední zápasy
M15 Sintra - tvrdý | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
01.03.20 finále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - skreč | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
01.12.19 semifinále | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
10.11.19 finále | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detail zápasu |