Jaroslav Pospisil vs. Seita Watanabe 04.03.2020

Jaroslav Pospisil vs. Seita Watanabe 04.03.2020 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

04.03.201. koloJaroslav Pospisil Seita Watanabe 6-3, 6-1 Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Jaroslav PospisilSeita Watanabe
1. podání %25/48 (52%)22/43 (51%)
Vyhrané body z 1.podání19/25 (76%)12/22 (55%)
Vyhrané body z 2.podání13/23 (57%)9/21 (43%)
Vyhrané break-bally5/8 (63%)1/3 (33%)
Vyhrané body z returnu22/43 (51%)16/48 (33%)
Vyhrané body celkem54/91 (59%)37/91 (41%)
Dvojchyby21
Esa22

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Seita Watanabe Seita Watanabe podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-0Seita Watanabe Seita Watanabe podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-40
Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva2-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
3-1Seita Watanabe Seita Watanabe podáva
0-0, 15-15
Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva4-1
0-0
4-2Seita Watanabe Seita Watanabe podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva5-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
5-3Seita Watanabe Seita Watanabe podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
6-3
2
Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva0-0
0-0
1-0Seita Watanabe Seita Watanabe podáva
Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva2-1
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva3-1
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
4-1Seita Watanabe Seita Watanabe podáva
0-0
Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva5-1
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
6-1

Jaroslav Pospisil
Česká republika
09.02.81, 39 Let
176 cm
65 kg

Hraje pravou rukou
638
34
554 473 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
25.12.00, 19 Let







Seita Watanabe
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jaroslav Pospisil vs. Seita Watanabe - Vzájemné zápasy

04.03.201. koloJaroslav PospisilSeita Watanabe6-3, 6-1 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Jaroslav Pospisil - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Chien-Hsun Lo2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
08.03.20
finále
vs. Luca Nardi7-5, 4-6, 6-75 prohradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Kelsey Stevenson6-2, 6-2 výhradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Vladimir Uzhylovsky6-4, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Daniele Capecchi6-2, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Seita Watanabe6-3, 6-1 výhradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
09.02.20
kvalifik.
vs. Vit Kopriva2-6, 2-6 prohradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
27.01.20
kvalifik.
vs. Lorenzo Musetti7-63, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Finland Helsinki Challenger - tvrdý I.
13.11.19
2. kolo
vs. Nikola Milojevic0-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Igor Sijsling7-5, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.19
kvalifik.
vs. Karol Drzewiecki6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Andrew Paulson4-6, 7-67, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
02.11.19
semifinále
vs. Petr Nouza1-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Michal Dembek4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Nik Razborsek7-5, 7-5 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Piotr Grynkowski7-63, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
20.10.19
finále
vs. Robin Stanek3-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.10.19
semifinále
vs. Niels Lootsma7-65, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Zsombor Piros7-63, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Martin Krumich6-1, 6-3 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Sandro Szic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Jonas Forejtek3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
17.09.19
1. kolo
vs. Jelle Sels5-7, 3-6 prohradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Sergio Martos Gornes7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Austria M25 Vogau - antuka
09.08.19
čtvrtfinále
vs. Camilo Ugo Carabelli3-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.08.19
2. kolo
vs. Xin Gao6-1, 7-64 výhradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Fajing Sun6-2, 7-65 výhradetail zápasu
Czech Republic Liberec Challenger - antuka
01.08.19
3. kolo
vs. Tomas Machac4-6, 4-6 prohradetail zápasu
31.07.19
2. kolo
vs. Federico Gaio4-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
30.07.19
1. kolo
vs. Tak Khunn Wang6-4, 7-5 výhradetail zápasu

Seita Watanabe - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil3-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-0, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
25.02.20
kvalifik.
vs. Vladimir Uzhylovsky5-7, 3-6 prohradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Maurizio Speziali6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Moritz Trocker6-0, 6-1 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Sahil Gaware6-0, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Timur Khabibulin3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Japan Kobe Challenger - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo
vs. Shintaro Imai4-6, 2-6 prohradetail zápasu
China M15 Nanchang - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Kousuke Ogura6-4, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. Takashi Saito4-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Arjun Kadhe6-2, 6-2 výhradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Aaron Schmid6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Cameron Green6-2, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Billy Harris2-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.08.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Seong Chan Hong1-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Anirudh Chandrasekar6-2, 6-3 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Makoto Ochi4-6, 6-73 prohradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Chien-Hsun Lo6-2, 6-2 výhradetail zápasu
24.07.19
2. kolo
vs. Jonathan Mridha7-69, 3-1, Jonathan Mridha - skrečvýhradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Taisei Ichikawa7-5, 6-4 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Kai-Hsun Chen6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
17.07.19
1. kolo
vs. Yan Bai0-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Ren Nakamura4-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Mu Fu Tsai6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Seong Taek Im3-6, 7-65, 12-14 prohradetail zápasu
<