ZÁPAS
11.11.19 | kvalifik. | Jaroslav Pospisil | Karol Drzewiecki | 6-4, 6-0 | Helsinki Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jaroslav Pospisil | Karol Drzewiecki | |
1. podání % | 26/51 (51%) | 48/72 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 35/72 (49%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 2 | 11 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jaroslav Pospisil vs. Karol Drzewiecki - Vzájemné zápasy
11.11.19 | kvalifik. | Jaroslav Pospisil | Karol Drzewiecki | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Helsinki Challenger | tvrdý I. |
Jaroslav Pospisil form & Karol Drzewiecki form
Jaroslav Pospisil - poslední zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Karol Drzewiecki - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu |